Lider Nauk Farmaceutycznych – VI edycja, nowe możliwości

Mamy ogromną przyjemność ogłosić start szóstej edycji naszego Konkursu oraz nowych możliwości z nią związanych! Po raz kolejny wydziały farmaceutyczne polskich uczelni mogą zgłosić do rywalizacji innowacyjne doktoraty, cechujące się walorem aplikacyjności przy zachowaniu nienaganności metodologicznej. Do bieżącej edycji przyjmujemy rozprawy obronione w latach 2017-2018.

Idea Konkursu i jego cel pozostają niezmienne: zachęcać do podejmowania w pracy naukowej praktycznych problemów i tworzenia nowych możliwości dla przemysłu, lekarzy oraz pacjentów.

Ale VI edycja przynosi też istotną nowość! Zmianie uległy niektóre zapisy Regulaminu Konkursu, dzięki czemu tym razem do rywalizacji stanąć mogą nie tylko magistrowie farmacji, ale też innych nauk ścisłych, jeśli oczywiście obronili doktorat w dziedzinie farmacji.

To jednak nie koniec nowości. Od teraz bowiem Lider Nauk Farmaceutycznych jest także na Facebooku, oferując nowe możliwości kontaktu i śledzenia aktualności związanych z Konkursem (ale nie tylko!).

https://www.facebook.com/Lider-Nauk-Farmaceutycznych-307662419839044/

W zakładce Do pobrania znaleźć można aktualne dokumenty konkursowe.

Pozostaje zatem jedynie gorąco zaprosić do naukowych zmagań na najwyższym poziomie!