20130830_gedeon2Jutro rodzi się tu i teraz. Firma Gedeon Richter, Wyłączny Partner Konkursu „Lider Nauk Farmaceutycznych”, stawia na potencjał i innowacyjność najzdolniejszych adeptów nauk farmaceutycznych.

Już od kilkudziesięciu lat Grupa Gedeon Richter inwestuje w rozwój nauki, zaangażowanie w badania stanowi dla firmy priorytet. To cele, idealnie wpisujące się w pomysł konkursu; wspieranie i motywowanie do pracy młodych polskich naukowców.Zapoznaj się z informacjami o Gedeon Richter. Kliknij tutaj


Koncern z ponad 100-letnią tradycją

Gedeon Richter jest wiodącą firmą farmaceutyczną w Europie Środkowo-Wschodniej. Siedziba główna koncernu znajduje się na Węgrzech. Od założenia w roku 1901, firma urosła do rangi międzynarodowej korporacji, zyskując zaufanie lekarzy i pacjentów na całym świecie. Koncern na rynku polskim reprezentują dwie spółki: Gedeon Richter Polska, która jest odpowiedzialna za produkcję, badania i rozwój oraz spółka marketingowa Gedeon Richter Marketing Polska.

Marka Gedeon Richter

Leki produkowane przez Gedeon Richter stanowią skuteczne, nowoczesne i dostępne cenowo terapie w prawie każdej grupie terapeutycznej. Koncern wytwarza ponad 100 produktów farmaceutycznych dostępnych w blisko 200  postaciach. Dzięki szeroko rozbudowanej sieci marketingowej preparaty firmy sprzedawane są w ponad 100 krajach na wszystkich kontynentach.

Profilaktyka i ochrona zdrowia kobiet

Gedeon Richter znajduje się wśród nielicznych firm na świecie, które oferują pełen zakres produktów ginekologicznych. Ponadto, firma stale poszerza swoje portfolio, wprowadzając leki do leczenia niepłodności i innych rzadziej występujących chorób ginekologicznych.

Folder korporacyjny: kliknij tutaj